O nas

Jesteśmy grupą tłumaczącą anime zrzeszającą fanów w myśl zasady „od fanów dla fanów” co nie znaczy że każdy bez naszej zgody może upowszechniać naszą pracę, dlatego też uprasza się uploaderów zainteresowanych udostępnianiem dla szerszej rzeszy widzów serii z naszymi napisami i dodawaniem ich na swoich stronach z „anime online” o uprzedzenie nas o tym zamiarze i zapytanie o zgodę na ich wykorzystanie, nikt by nie chciał aby jego praca była bez słowa wykorzystywana lub co gorsza przywłaszczana, powiadomienie nas nic nie kosztuje a pokazuje nam że szanujecie naszą pracę i ją doceniacie.

Oto nasze psie szeregi:

Krwiopalczasty – Witam wszystkich, jestem Krwio i jakby nie było jestem tutaj szefem, zajmuje się wszystkim od tłumaczenia po korektę, a nawet Typesetting’iem czy QC no ale co będę jęczał taka dola szefa ^^, ale skoro to ja trzymam smycz każdego z Inu to wszelkie prośby, problemy czy propozycje związane z naszymi napisami proszę kierować do mnie, a ja już zajmę się resztą i zrobię co trzeba.

Pucha – Cześć, jestem Pucha i, wbrew temu co można by wywnioskować z nicku, jestem facetem. W Baka Inu zajmuję się tłumaczeniem, co najczęściej kończy się poprawianiem swojej własnej pracy. Nie żebym nie ufał korektorom (gdzieżbym śmiał), ale po prostu nie potrafię oddać niedokończonej pracy. Mam nadzieję, że w związku z tym moje tłumaczenia są na tyle zrozumiałe, aby można się zająć oglądaniem ulubionego anime, a nie rozgryzaniem „co autor napisów miał na myśli”.

Maxpayne3000 – Yo, Jestem Max, dla znajomych Maxiu, a dla wrogów PAYNE.
W grupie zajmuję się tłumaczeniem, głównie komedii Ecchi, na życzenie tłumaczę też hentai. Jeżeli chodzi moje tłumaczenia to jedyne czego może w nich zabraknąć to literka „Ż” gdyż program jakiego używam tej że literki nie czyta.
resztą błędów zajmuje się korekta, w końcu od tego są, prawda?. To by było na tyle jeżeli chodzi o moją pracę w Baka Inu. Mam nadzieję że moje tłumaczenia przypadną wam do gustu.

YukineMishito

Oniisan

Milka

Clover_chan – Hej! Jestem Clover i chyba nie muszę mówić że jestem kobietą. W grupie Baka Inu zajmuję się korektą. Jestem również „Prawą Łapą” lidera Krwiopalczastego co wiąże się z tym, iż jestem przez niego wykorzystywana do robienia mniej lub bardziej ambitnych projektów. Mam nadzieję, że moja korekta jest na tyle dobra, że miło spędzacie czas przy oglądaniu swojego ulubionego anime.

AyumiTsukada

Hinataa

%d blogerów lubi to: