Baka Inu rekrutuje na wiosne!

2 kwietnia 2011 at 00:16 (Ogłoszenia)

Poszukujemy ludzi odpowiedzialnych, pracowitych i pewnych swoich decyzji jeśli jesteś taką osobą zgłoś sie do nas na jedno z poniższych stanowisk:

Tłumacza – Jeśli dobrze posługujesz się dwoma językami: angielskim i polskim to potrzebujemy właśnie Ciebie. Do twoich obowiązków należeć będzie tłumaczenie napisów i dbałość o dobrą składnie.

Korektora – Jeżeli rażą Cię błędy innych takie jak interpunkcyjne, ortograficzne czy stylistyczne to potrzebujemy właśnie Ciebie. Jedynie czego oczekujemy to bardzo dobra znajomość języka polskiego i wolny czas.

Typesettera – Tajemnicze stanowisko ale wbrew pozorom bardzo proste aby zostać typesetterem wystarczy mieć zmysł estetyczny, trochę czasu i zaznajomić sie z prostym programem Aegisub. Typesetter zajmuje sie techniczną stroną napisów od upiększania czcionkami po odpowiednie pozycjonowanie napisów w tle.

Wasze zgłoszenia proszę wysyłać na numer GG 26417955 wraz z krótką autoprezentacją i na jakie stanowisko aspirujecie, aczkolwiek zaznaczam zastanówcie się dobrze czy aby na pewno macie czas i motywacje na rozpoczęcie z nami współpracy ponieważ nie potrzeba nam ludzi o słomianym zapale.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: